AKCE

FRONT MARKET - dárky každý den

Soupis AKCÍ:

 

DÁRKY A SLEVY NA NÁKUP

 

Ke každému nákupu obdržíte malý dárek !

Registrovaní uživatelé obdrží slevu ve výši 100,- Kč při prvním nákupu nad 1.000,- Kč

 

 

3+1 KAMERA ZDARMA

 

Nakupujte v našem FRONT MARKETU IP kamery a každou čtvrtou dostanete zdarma. Nyní navíc získáte slevu 50% na odbornou montáž kamerového systému ( viz. sekce IP kamerové systémy ).

 

 

ROZDÁVÁME MOBILNÍ TELEFONY A ELEKTRONIKU

Chcete mobil zdarma? Stačí málo a u nás jej můžete mít!

Zaregistrujte se a nakupujte u nás ve FRONT MARKETU jakékoliv zboží nebo služby a budete automaticky zařazeni do losování o hodnotné dárky.

Registrace je zdarma a přináší Vám spoustu dalších výhod.

Každý den od nás získá někdo z Vás mobilní telefon nebo i jinou elektroniku podle toho, v jaké cenové skupině nakoupíte. Ale to není vše. Máme pro Vás připravený i týdenní a měsíční dárek.

Dárky se mohou měnit, aktuální se každý den dozvíte na této straně.

 

 

PŘEHLED CENOVÝCH SKUPIN A DENNÍ DÁRKY

Cenová skupina  I. II. III.
Hodnota nákupu 1.000,- Kč - 4.999,- Kč bez DPH 5.000,- Kč - 9.999,- Kč bez DPH nad 10.000,- Kč bez DPH 
Podmínka pro losování minimálně 10 nákupů v cenové skupině  minimálně 10 nákupů v cenové skupině   minimálně 10 nákupů v cenové skupině
Denní dárek ke slosování Poukaz v hodnotě 3.500,-Kč Poukaz v hodnotě 7.000,-Kč  Poukaz v hodnotě 12.000,-Kč 

Poukaz lze uplatnit pro nákup zboží či služby v eshopu www.frontmarket.cz, ale také jej můžete využít jako slevu pro další nákup.

 

Losování pro každou cenovou skupinu proběhne následující den vždy, když bude uskutečněno nejméně 10 nákupů předchozí den ( v každé z cenových skupin ). Vylosován bude vždy pouze jeden zákazník z každé skupiny. Již deset nákupů stačí, aby byla splněna podmínka pro losování. Máte tak vysokou pravděpodobnost na získání nějakého z nabízených dárků. Každý nakupující je zařazen pro potřeby losování o dárek do té cenové skupiny v jaké hodnotě provedl nákup. V případě, že se neuskuteční alespoň deset nákupů v daný den v každé cenové skupině budou všichni ti, kteří uskutečnili nákup v dané skupině automaticky zařazeni do losování o dárek ve své cenové skupině do dalšího dne a postup bude stejný do doby než bude splněna podmínka pro losování.

 

Pro názornost uvádíme příklad:

Registrovaný zákazník si ve FRONT MARKETU zakoupil v pondělí mobilní telefon Microsoft Lumia 950 XL dual SIM za 12.397,- Kč. Tímto nákupem je automaticky zařazen do cenové skupiny III a pokud bude tentýž den uskutečněno dalších 9 nákupů v minimální hodnotě 10.000,- Kč bez DPH, bude se losovat o denní dárek určený pro tuto cenovou skupinu hned v úterý následující den. Pokud nebude tento den uskutečněno minimálně deset nákupů v této cenové kategorii tak losování v dané kategorii za pondělí neproběhne, ale zákazník se přesune pro účely denního losování do dalšího dne a tam bude postup stejný dokud losování neproběhne.

Denní dárky jsou závislé na hodnotě nákupu, týdenní a měsíční nikoliv. Již za nákup v hodnotě 1.000,- Kč bez DPH můžete získat např. iPhone 7.

 

Týdenní dárek

Losování proběhne každé pondělí, a losovat se bude ze všech zákazníků, kteří nakoupili předchozí týden – od pondělí 0:00h – do neděle 23:59h.

Podmínka pro losování – celkem v předchozím kalendářním týdnu uskutečněno alespoň 70 nákupů.

Již v pondělí následujícího kalendářního týdne je týdenní dárek:

Samsung Galaxy J5

 

Měsíční dárek

Losování proběhne vždy první den v novém kalendářním měsíci a zařazeni do něj budou všichni zákazníci, kteří u nás nakoupili v předchozím kalendářním měsíci v jakékoliv cenové skupině.

Podmínka pro losování – celkem v předchozím kalendářním měsíci uskutečněno alespoň 300 nákupů.

Již 1. den následujícího měsíce může jeden z Vás získat zcela nový

iPhone 7 256GB

 

Akce budou probíhat v předem definovaných termínech nebo až do odvolání, které zveřejníme na webových stránkách i na Facebooku minimálně měsíc před ukončením. 

Společnost FRONT SECURITY s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu pravidel akce nebo s dostatečným předstihem informovat o ukončení akce.